Tworzymy Responsywne Strony Internetowe

responsywne strony internetowe

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży IT.

sklep internetowy

Firmowa strona internetowa

Potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej dla swojego biznesu ? Może obecna nie spełnia już Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami a my przygotujemy rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu.

Tworzymy responsywne strony internetowe wyposażone w system zarządzania treścią CMS. Przygotowujemy indywidualne projekty graficzne całej strony lub jej poszczególnych elementów. Posiadamy studio fotograficzne w którym możemy przygotować zdjęcia do wykorzystania na stronie www.

Pozycjonowanie SEO

Strony internetowe zbudowane przez nasze studio są łatwe w pozycjonowaniu. Optymalizacja SEO pozwala szybko wprowadzić stronę do TOP10 przeglądarki google.

Strona internetowa

już od 1495 zł
sklep internetowy

Sklep internetowy

Budujemy sklepy internetowe na platformach e-commerce (woocommerce, prestashop).

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie które pozwoli sprzedawać Twoje produkty w sieci.Wiemy, że każdy sklep ma inne wymagania, dlatego oferujemy programowanie nietypowych rozwiązań dopasowanych do kategorii produktów w sklepie. Konfigurator produktu, różne rodzaje wysyłki, filtrowanie produktów, różne waluty i wersje językowe. Nasi programiści przygotują rozwiązanie szyte na miarę.

Zapewniamy integrację sklepu z platformami firm kurierskich oraz Allegro, Ceneo czy Opineo.

Sklep internetowy

już od 2495 zł
sklep internetowy

Aplikacja webowa

Programujemy aplikacje webowe / systemy działające w chmurze. Przygotowaliśmy już kilkanaście rozwiązań dla firm z branży medycznej, produkcyjnej, reklamowej, telekomunikacyjnej i transportowej.

Powiedz nam czego oczekujesz od aplikacji a my przygotujemy specyfikację na podstawie której zbudujemy system webowy. Wykonujemy również połączone z systemem webowym aplikacje na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Aplikacje webowa

już od 4995 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Zadaj pytanie za pomocą formularza kontaktowego.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym będzie Studio IKS, ul. Druhny Zjawy 7, 27-200 Starachowice, NIP 6641851858. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu odpowiedzi na zadane przez Ciebie w formularzu zapytanie, do zakończenia czynności związanych z Twoim zapytaniem. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę. Twoje zapytanie może być archiwizowane przez okres związany z niezbędnymi czynnościami podejmowanymi w celu udzielenia odpowiedzi lub w zależności od jego treści do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub zarzutów. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie przez Studio IKS. Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub prawo do przenoszenia danych (na zasadach określonych w art. 16-21 RODO).