Strona internetowa gabinet

Lepsza strona Twojego Gabinetu ?

Profesjonalna i prosta w zarządzaniu strona internetowa w atrakcyjnej cenie.

Dla lepszej prezentacji Twojego gabinetu przygotowujemy kompleksowy serwis internetowy poświęcony Twojemu gabinetowi. Wykorzystujemy najnowsze standardy programowania CSS3, HTML5, Responsive Design, prosty w obsłudze system CMS do zarządzania treścią strony.

Wiele korzyści i jedna niska cena

Studio IKS web

Czego oczekujemy od Ciebie ?

Głownie tekstów opisujących dokładny zakres usług gabinetu, logo, zdjęć gabinetu, personelu który chciałbyś umieścić na swojej stronie internetowej. Istnieje możliwość przygotowania tekstów przez nas, potrzebujemy tylko odrobiny natchnienia z Twojej strony.

Studio IKS web

Ile to kosztuje ?

Niewiele, serwis internetowy podobny do strony którą możesz zobaczyć korzystając z guzika powyżej, to koszt od 950 zł netto.
Podłączenie wtyczek społecznościowych: facebook, google+ już za 100zł. netto.
Nie musisz płacić z góry. Fakturę za przygotowany serwis otrzymasz gdy zakończymy pracę nad stroną.

Studio IKS web

Za co dokładnie płacisz ?

Studio IKS od zawsze preferuje proste rozwiązania, żadnych haczyków. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i zaczynamy pracę gdy Klient wie co od nas otrzyma.
Każdy serwis www wykorzystuje najnowsze trendy programowania web, obecnie to HTML5, CSS3. Każda strona jest stroną responsywną, czyli działa poprawnie na laptopach, tabletach i smartfonach. Abyś sam mógł dokonywać zmian na stronie, dodawać aktualności, zdjęcia … itp otrzymasz dostęp do systemu CMS dzięki któremu zrobisz to bez problemu.

A to nie wszystko, hosting dla swojej strony internetowej na 12 miesięcy otrzymasz GRATIS.

Uśmiechnij się i dokonaj właściwego wyboru