Aplikacje mobilne – Android i iOS

Zajmujemy się programowaniem aplikacji mobilnych

Oferujemy kompleksową obsługę od zaplanowania interfejsu po programowanie. Tworzymy zarówno samodzielne aplikacje mobilne jaki i końcówki dla gotowych już systemów. Realizujemy projekty dla platformy Android oraz iOS.

Technologia

Tworzymy aplikacje webowe oraz strony w oparciu o takie technologie jak Laravel oraz React.

Każda nowoczesny design od strony frontu w dzisiejszych czasach opiera się o rozwiązania, które pozwolą jej chodzić płynnie oraz szybko. Takie cechy charakteryzują bibliotekę React, którego używają giganci internetu jak Facebook, Instagram czy Netflix. React charakteryzuje się szybkim budowaniem interfejsu na oczach użytkownika a komunikacja poprzez API z częścią backendową projektu zapewnia separacje tych dwóch środowisk i łatwość późniejszego utrzymania. Technologia React zapewnia trwałość kodu dla developera oraz pewność działania dla klienta. Wygenerowany kod (javascript/css) jest zgodny ze wszystkimi przeglądarkami na rynku oraz ze standardem kodowania nowoczesnych aplikacji webowych.

Część backendu wykonujemy we frameworku Laravel. Najnowsze wersje doceniły nie tylko miliony programujących developerów ale również wielkie i średnie firmy. W Laravelu możemy tworzyć proste strony jak i potężne aplikacje, które operują na dużej ilości danych oraz stopniu skomplikowania. Jest to system elastyczny i przy dobrej wiedzy programistów można na nim oprzeć każdą aplikacje webową.

laravel
React native

Jak programujemy aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne tworzymy za pomocą technologii React Native. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które mają ograniczone środki finansowe lub też nie chcą utrzymywać rozbudowanych odseparowanych środowisk natywnych. Dzięki React Native utrzymanie kodu jest znacznie łatwiejsze. Techniki natywne dla iOS(Swift) oraz Android (Java/Kotlin) wymagają znacznie większego nakładu środków, zasobów oraz czasu. Dzięki React Native oszczędzamy te zasoby. React Native to system hybrydowny, jednak w przeciwieństwie do starszych rozwiązań nie budujemy aplikacji w oparciu o silnik WebView tylko w oparciu o natywne komponenty środowisk natywnych. Przez co finalnie nasza aplikacja jest typową aplikacją natywną dla naszego smartfona.

Jeśli chodzi o język programowania to javascript jest teraz najpopularniejszym językiem programowania na świecie. React Native bardzo dobrze uzupełnia się z webową wersją React. Jeśli nasza aplikacja jest zwieńczeniem środowiska webowego to może dziedziczyć wiele zasobów jak te same komponenty. Kompleksowo jest to wygodniejsze oraz tańsze w późniejszym utrzymaniu. Jako backendu dla aplikacji używamy systemu Laravel, który optymalizujemy pod kątem generowania endpointów (API).

Wyceń aplikacje

Przedstaw nam swoje preferencje i oczekiwania uzupełniając poniższy formularz.
My przygotujemy dla Ciebie propozycje rozwiązań i wstępny kosztorys projektu.


    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym będzie Studio IKS, ul. Druhny Zjawy 7, 27-200 Starachowice, NIP 6641851858. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu odpowiedzi na zadane przez Ciebie w formularzu zapytanie, do zakończenia czynności związanych z Twoim zapytaniem. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę. Twoje zapytanie może być archiwizowane przez okres związany z niezbędnymi czynnościami podejmowanymi w celu udzielenia odpowiedzi lub w zależności od jego treści do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub zarzutów. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie przez Studio IKS. Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub prawo do przenoszenia danych (na zasadach określonych w art. 16-21 RODO).