Pozycjonowanie stron internetowych – SEO

Przedstawiamy przykłady na pozycjonowanie stron internetowych, 2 strony internetowe które zostały wykonane przez Studio IKS. Te strony www są ciekawym przykładem na to, że nie zawsze trzeba poświęcać dużo środków finansowych aby wypromować serwis web. Czasem wystarczy dobrze ją zbudować aby osiągnąć bardzo dobry wynik w wyszukiwarce google.

Pierwszy przykład to www.szkoleniaszewskie.pl – strona zakładu szewskiego który prowadzi szkolenia zawodowe – szkolenia szewskie. Strona istnieje w sieci od grudnia 2012 roku i od tego czasu znajduje się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce google na hasło „szkolenia szewskie. Co ciekawsze strona nigdy nie była pozycjonowana, a jej wysoki wynik to tylko dobrze zbudowana strona internetowa.

Drugim przykładem na pozycjonowanie stron internetowych jest www.labelmarket.eu – sklep internetowy z produktami dla branży Auto ID. Dla odmiany to duży i rozbudowany serwis www. Wystarczy wpisać tasiemki ttr lub przywieszki pet aby zobaczyć wynik wskazujący do strony internetowej sklepu na pierwszych pozycjach wyniku wyszukiwania. W tym przypadku to też wynik dobrze zrobionej struktury strony www.

Zajmujemy się również pozycjonowanie stron internetowych wykonanych przez inne firmy. Obecnie pracujemy nad poprawieniem pozycji strony internetowej metria.pl. Firma Metria zajmuje się obróbką tworzyw sztucznych wykorzystując formowanie rotacyjne (słowo w TOP10) . Metria produkuje przydomowa oczyszczalnia ścieków, oczyszczalnia hybrydowa, zbiorniki na paliwo. Lista kilku słów kluczowych wprowadzonych do Top10 wyszukiwarki google – bio duo hybryda, oczyszczalnia ze sterownikiem, jak działa oczyszczalnia hybrydowa, studzienki dla oczyszczalni, oczyszczalnia hybrydowa, oczyszczalnia bdh, oczyszczalnie z tworzywa, zbiorniki na chemikalia, formowanie rotacyjne …

 

Pozycjonowanie dla wyszukiwarki google

Warto wiedzieć, że aby łatwo pozycjonować swoją stronę internetową należy zacząć od podstaw, czyli dobrze wykonanego serwisu www. Jeśli sama konstrukcja serwisu i treści które zawiera nie pozwolą osiągnąć zadowalających efektów warto pójść o krok dalej i rozpocząć pozycjonowanie stron internetowych. Pierwsze kroki to zazwyczaj rejestracja naszej strony w wartościowych katalogach stron www.

Bardzo ważny staje się też ranking strony internetowej dla urządzeń mobilnych. Jest to inny ranking niż dla standardowych komputerów i najprawdopodobniej ranking dla urządzeń mobilnych w roku 2017 stanie się ważniejszy. Taka zmiana w wynikach wyszukiwania spowoduje duże zmiany dla wyników jakie pokaże google. Jeśli nie posiadasz strony internetowej zoptymalizowanej dla urządzeń mobilnych możesz utracić wypracowane dotychczas pozycje. Zalecamy aktualizacje strony internetowej z naciskiem na urządzenia mobilne.

Chcesz zdobyć więcej klientów przez stronę internetową skontaktuj się z nami – tel. 787.402.886.