Strony internetowe – technologia

strony internetowe css 3 i html 5

CSS 3, HTML 5, PHP …

Sposób programowania stron www ciągle się rozwija, kolejnym krokiem do tworzenia nowych lepszych serwisów internetowych jest najnowsza wersja stylii CSS3 oraz języka programowania HTML5 i PHP. Te nowe standardy od pewnego czasu zostały zaimplementowane we wszystkich przeglądarkach. Studio IKS aby sprostać wymaganiom nowoczesnych stron internetowych wykorzystuje te standardy programowania. Dzięki temu przygotowywane przez nas projekty nie tylko są dobrze zbudowane, ale również ułatwiają osiągnięcie lepszej pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

system cms

System CMS

Nowoczesny serwis internetowy powinien posiadać prosty w obsłudze system CMS czyli Content Managment System. System zarządzania treścią strony pozwala łatwo dodawać nowe treści, zdjęcia czy produkty w sklepie internetowym. Wykorzystywany przez nas system zarządzania treścią jest prosty, intuicyjny i przypomina tworzenie dokumentów w programie Microsoft Word.

responsive design

Responsive Design

Czym jest responsive design, czy strona responsywna ? To strona internetowa dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana. Wydaje się skomplikowane, ale chodzi o to aby każdy użytkownik internetu mógł poprawnie odczytać zawartość strony internetowej bez względu na jakim urządzeniu ją ogląda. Tablet, smartfon, laptop. Stare strony internetowe utworzone są aby wyświetlały się dobrze przy jednej rozdzielczości, zazwyczaj tej dla dużych monitorów. Strony które tworzymy dostosowują się do Twojego urządzenia i zawsze wyglądają dobrze.

Strony internetowe

Poniżej przedstawiamy przykłady na strony www, sklepy internetowe wykonane przez nasze Studio.

Zachęcamy do zobaczenia bardzo ciekawego projektu strony internetowe – dentoro.pl jest to system do zarządzania prywatnym gabinetem stomatologicznym – aplikacja działająca w chmurze.

Sklep internetowy redil.co.pl został zbudowany na nowoczesnej platformie handlu online która pozwala użytkownikowi łatwo zarządzać produktami i zamówieniami w sklepie. Dodatkowo system sklepu został zintegrowany z systemem zarządzania magazynem Hermes SQL firmy humansoft. Sklep może zostać zintegrowany z większością systemów ERP.
Sklep internetowy labelmarket.eu to indywidualny projekt wykonany tak aby zoptymalizować zakupy w sklepie online w którym produkty są budowane przez klienta wedle zamówienia.

Strony internetowe firmy oficium.net wykorzystują ciekawy sposób nawigacji na stronie tzw. Parallax Scrolling. Ten sposób nawigacji coraz częściej wykorzystywany jest na stronach internetowych.

Serwis internetowy wykonany dla marki Sandomierski to sklep internetowy i strona internetowa w jednym. Projekt opisuje i promuje produkty marki oraz udostępnia opcje zakupów przez internet. Dodanie sklepu internetowego do strony informującej o produktach marki jest optymalnym połączeniem.

2023-04-06T13:01:20+02:00

Aplikacja Turystyczna

Aplikacja turystyczna Projekt polegał na przygotowaniu strony internetowej która promuje mobilną aplikację turystyczną VIKS. Strona www jako tzw "one page" - nawigacja w obrębie jednej strony na zasadzie przewijania treści. Aplikacja turystyczna dla gminy, powiatu czy regiony - oferta i opis funkcji aplikacji na stronie internetowej. Technologia: PHP, HTML5, [...]

2021-04-06T14:27:36+02:00

viks.pl wirtualne zawody sportowe

viks.pl wirtualne zawody Projekt polegał na przygotowaniu systemu webowego oraz strony internetowej dla serwisu viks.pl. System viks pozwala na łatwą organizację zawodów sportowych w trybie wirtualnym oraz tradycyjnym. Strona internetowa Niezależnie działająca strona www to część informacyjna systemu viks. Opisująca funkcjonalność oraz zasady korzystania z systemu przez zawodników oraz [...]

2017-11-02T16:46:04+01:00

Dentoro Oprogramowanie dla Gabinetów Stomatologicznych

Dentoro Oprogramowanie dla Gabinetów Stomatologicznych Dentoro Oprogramowanie dla Gabinetów Stomatologicznych - strona internetowa. Projekt i wykonanie strony internetowej dla systemu zarządzania gabinetem stomatologicznym dentoro.pl. Dentoro jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o lekarzach stomatologach. Program ma za zadanie ułatwić zarządzanie dokumentacja medyczną oraz kontakt z pacjentami. Serwis internetowy opisuje również [...]

2017-10-09T18:54:50+02:00

zębiec – strona internetowa

Zębiec - strona internetowa Przygotowanie nowej strony internetowej dla producenta kotłów CO firmy Zębiec. Strona internetowa wyposażona w panel CMS dla administratora oraz redaktorów. Kompletne rozwiązanie polegające na przygotowani projektu oraz grafik niezbędnych do utworzenia serwisu www. Technologia: PHP, HTML5, CSS3, CMS Zobacz projekt: http://www.zebiec.pl/

2021-02-13T22:01:52+01:00

AGROSKLEP.PL internetowy sklep ogrodniczy

AGROSKLEP.PL internetowy sklep ogrodniczy Przygotowanie sklepu internetowego agrosklep.pl dla firmy Agrocentrum. Sklep internetowy wraz z nowoczesnym panelem zarządzania produktami, zamówieniami. System połączony z płatnościami online. Technologia: PHP, HTML5, CSS3 + CMS